Airconditioner 3x1 met wifi 6,8 kW Samsung WindFree Comfort S2 2,5 kW (2) + 3,5 kW met referentie KITSAMWINDFREE68-09+09+12 van het merk SAMSUNG
SAMSUNG
Airconditioner 3x1 met wifi 6,8 kW Samsung WindFree Comfort S2 2,5 kW (2) + 3,5 kW
REF
KITSAMWINDFREE68-09+09+12
(0)
Gratis verzending.
Tot -6% voor professionals. Ontdek het.
Opties
Airconditioning 3x1 Samsung WindFree™ Comfort S2, 2,5 kW (2) + 3,5 kW. Met WindFree™-technologie voor zachte en efficiënte koeling. Bestaat uit drie binnenunits, één buitenunit en een afstandsbediening.
Koop nu en ontvang het tussen 18 en 19 mei.
Gratis expreslevering
Verkrijg +2.170 Sumis voor de aankoop van dit product
Meer over het product
Informatie over Airconditioner 3x1 met wifi 6,8 kW Samsung WindFree Comfort S2 2,5 kW (2) + 3,5 kW